Křesla pro seniory

Křeslo Linda - popis produktu

LINDA křeslo je možné objednat jako pevné, úložné nebo rozkládací. Toto křeslo v pevné variantě lze objednat i v provedení přírodní kůže s polštáři prošitými jako u modelu ATLAS. LINDA úložná/rozkládací se v koženém provedení nevyrábí.

Masivní bukové dřevo (bočnice).Lepené lamelové dřevo - čelní a zadní luby na pevných křeslech.Vrchní povrchová úprava je provedena 2vrstvým vodou ředitelným lakem - polomat.Nepoužívá se dřevotříska.Údržba: snímatelné čalounění u pevných variant.Laťovka (čalouněné díly – rozkládací a úložná var.).Linda křeslo rozkládací, úložné: polštáře sedáků a opěráků jsou vyplněny polyuretanovou pěnou (na sedáku je použit tužší materiál, v opěráku měkčí).U křesla LINDA rozkládacího a úložného je mezi potahovou látkou a výplní nataženo čalounické rouno.Na sedáky křesla Linda rozkládacího a úložného jsou použity kvalitní pružinové konstrukce sendvičového složení:- základ smrkový rám, vlnovcové pružiny, pružinová kostra, polyuretanová pěna, čalounické rouno, vrchní potahová látka.
Polohování podhlavníku – rozkládací křeslo Linda umožňuje nastavit v rozloženém stavu 2 polohy podhlavníku (rovnou nebo vyvýšenou).Údržba: snímatelné čalounění u pevné varianty a z opěráků varianty rozkládací, úložné.
Kontaktní formulář
Prodejna nábytku Pardubice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa J. Potůčka 290, 530 09 Pardubice
Telefon +420 777 630 913
Email pardubice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 19:00
So: 9:00 - 15:00
Ne: zavřeno

Více o prodejně
Prodejna nábytku Holice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa nám. TGM 2, 534 01 Holice
Telefon +420 602 660 225
Email holice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 17:30
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Více o prodejně