Dveře

DveřeDveře jsou základem každého interiéru.

Nabízíme mnoho modelových řad interiérových dveří v různých povrchových úpravách – dýhované, laminátové, stříkané barvou RAL. Interiérové dveře nabízíme i s dřevěnou obložkovou zárubní ve stejné povrchové úpravě a sladěné do jednoho interiérového prvku.

Interiérové dveře od společnosti GERBRICH s.r.o. vynikají vysokou kvalitou, funkčností a svou elegancí. Jsou prověřené dlouhodobým užíváním spokojených zákazníků.

 

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Odstíny RAL
Jedná se o fólii s nástřikem barvy v odstínech dle vzorkovníku RAL. Doporučuje se do rodinných domů a bytů.

CPL laminát
střednětlaký 0,2 mm silný laminát vyniká svojí snadnou údržbou a odolností proti mechanickému poškození. Díky těmto vlastnostem je doporučován do různých interiérů - rodinné domy, byty, ale i kancelářské prostory apod.

3D CPL laminát
nová kolekce dřevodekorů oblíbeních CPL laminátů s výraznou strukturou dřeva. Přinášíme vám nejen nové pěkné dekory dveří a zárubní, ale současně neslevujeme z kvality našich výrobků. Navíc právě dveře vyrobené v této CPL kolekci jsou automaticky olepeny na hranách dveřních křídel ABS hranou, která výrazně zvyšuje mechanickou odolnost dveřních křídel. Díky těmto vlastnostem je doporučován do různých interiérů - rodinné domy, byty, ale i kancelářské prostory apod.

CPL Synchron
vyrobeno zcela novou technologií. Dokonalá synchronizace struktury a kresby dřeva.

Vysokotlaký laminát 0,8 mm
je laminát odolnější proti mechanickému poškození a oděru se snadnou údržbou. Je doporučován do extrémně zatěžovaných prostor, např. školy, nákupní střediska, zdravotnická a sportovní zařízení, výrobní prostory apod.

Dýha
přirozená harmonie dřeva, která je charakteristická různou kresbou a barvou. Tento kvalitní přírodní materiál je vždy jedinečný a svojí originalitou uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, kteří preferují čistě přírodní materiály. Proto je u této povrchové úpravy možná odlišnost v odstínu a kresbě dřeva. Vzorníky těchto povrchů jsou pouze orientační.

 

 

Vyberte si model, ostatní vyřešíme za Vás.

Kontaktujte nás na: http://www.reseniinterieru.cz/bytovy-architekt-pardubice.php

e-mail: studio@m-byt.com

telefon: 725 878 597


Kontaktní formulář
Prodejna nábytku Pardubice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa J. Potůčka 290, 530 09 Pardubice
Telefon +420 777 630 913
Email pardubice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 18:00
So: 9:00 - 15:00
Ne: zavřeno

Více o prodejně
Prodejna nábytku Holice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa nám. TGM 2, 534 01 Holice
Telefon +420 602 660 225
Email holice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Více o prodejně