Doprava nábytku Pardubice

Doprava a výnos nábytku

Dovolte, abychom Vám představili naši nabídku dopravy a výnosu

Pokud si objednáte tuto službu, je k Vám zboží doručeno nikoliv externí službou, ale výhradně našimi zaměstnanci. Při dopravě přepravní službou Vám je nábytek složen před vchodové dveře v kartonech, případně na paletě. Většinou není ani možné zkontrolovat, zda jsou kartony porušeny, natož zda je zboží uvnitř krabice v pořádku.

Naši zaměstnanci Vám zboží nejen dovezou na místo určení, ale především nastěhují do bytu a nainstalují na místo, které je pro toto určeno. V případě, že máte objednanou i službu montáž, tak vše i smontujeme.

Pokud se jedná o dopravu např. sedací soupravy, po výnosu Vám sedačku usadíme tam, kam určíte, vybalíme ji, abyste si ji mohli zkontrolovat a zlikvidujeme obalový materiál. Opět si sedací soupravu můžete v klidu přebrat a zkontrolovat. Vždy máte 100% jistotu, že je Vámi objednané zboží kompletní a v pořádku. Navíc při této jedné návštěvě můžete využít odvozu starého nábytku na sběrný dvůr. Buď se svezete se s námi nebo stačí písemný doklad o uhrazení poplatku za odpady.

Zkušenost s manipulací s nábytkem je při stěhování do pater a bytů velmi důležitá. Naši pracovníci nejen vědí, jak zboží uchopit, aby se nezničilo (například nevyvrátila nožka, či područka), ale mají i dostatek fyzické síly na to, aby nábytek nastěhovali. Zkušení pracovníci jsou nejen bezchybní, ale hlavně rychlí, díky čemuž jsme schopni stejnou práci vykonat rychleji a tedy i levněji, než kdybyste se o totéž snažili sami, případně si na to sháněli pomocníky. Díky této službě nepodstupujete jakákoliv rizika, ta jsou přenesena na nás. My jsme ale na případné škody, které bychom způsobili pojištěni.

Co je pro Vás přínosem pokud využijete službu doprava a výnos nábytku

  • 100% jistota, že se Vaše zboží nepoškodí při dopravě. Pokud ho vezete na vlastním přívěsném vozíku nebo vlastním autem, můžete toto zboží neznalostí snadno poškodit či zničit špatným uložením do přepravního vozidla či vozíku.
  • Úspora času, který byste museli převážení zboží věnovat. Nám stačí, pokud zboží převezme Vámi oprávněná osoba.
  • Zajištění ekologické likvidace obalů.
  • Možnost odvozu starého nábytku, díky čemuž ten nový můžete začít ihned užívat.
  • Přenesení rizika na nás. My jsme na nepředvídatelné situace pojištěni.
  • Komfort, kdy se necháte obsloužit od začátku až do konce a nemusíte žádat o pomoc lidi okolo Vás.

Naše požadavky na řádné provedení Vámi objednané služby doprava jsou:

  • Zajištění přístupové cesty k objektu, kam zboží vezeme.
  • Zajištění osoby, která je kompetentní k přebrání zboží.

Pokud spojíte službu doprava a montáž nábytku, věřte, že si tím zajistíte klidné pořízení nového nábytku, ochráníte Vaši investici před možným poničením a hlavně budete s výsledkem určitě spokojeni.


Kontaktní formulář
Prodejna nábytku Pardubice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa J. Potůčka 290, 530 09 Pardubice
Telefon +420 777 630 913
Email pardubice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 18:00
So: 9:00 - 15:00
Ne: zavřeno

Více o prodejně
Prodejna nábytku Holice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa nám. TGM 2, 534 01 Holice
Telefon +420 602 660 225
Email holice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Více o prodejně