Kuchyňské linky

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky - Moderní kuchyně

Účelnost, elegance, avantgardní desing, funkcionalita a moderní materiály skloubené v útulný celek to jsou hlavní cíle které si klademe při tvorbě kuchyní. Nabídka modelových řad kuchyní, které také obsahují kuchyňské linky, je nesmírně široká, od klasických modelů rustikálního stylu přes střízlivé jednoduché linie až po nejmodernější designové řady v pestré škále barev doplněné o prvky z nerezu a hliníku.

Naše spolupráce s renomovaným italským výrobcem kuchyní LUBE nám umožňuje nabídnout Vám bez prodlení to, co se objeví na špici evropského trhu s kuchyněmi. V souladu s posledním vývojem vám nabídneme bohatou škálu zařízení a doplňků, které zvyšují uživatelskou hodnotu výrobku či kuchyňské linky. Součástí firmy LUBE jsou také kuchyňské linky CREO. Jedná se o levnější ekonomickou řadu Italských kuchyní.

Dále máme v nabídce kompletní produkci slovenského výrobce DECODOM, který se zaměřuje na plnohodnotně funkční kuchyně řady Family ale také na levné provedení kuchyňské linky sektorového typu.

Vneposlední řadě máme v nabídce také jednoduché laminové kuchyně od Českého výrobce, kde si provedení zvolíte jednoduše výběrem dekoru lamina a pracovní desky. Jsou to kuchyně, které lze sestavit takřka "Na míru".

Když začnete o své kuchyni přemýšlet uvolněte uzdu své fantazii, dovoleno je téměř vše. Přesto základním cílem  zůstává, nejen estetická, ale u kuchyní především, funkční stránka dispozičního řešení. Jak tedy začít? Zkuste to právě u nás. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem a stovkám již realizovaných projektů si troufáme tvrdit, že jsme schopni Vám poradit a navrhnout Vaši kuchyň právě tak aby na konci vznikla kuchyň Vašich snů a představ. Vaši kuchyň s Vámi budeme řešit jako celek v návaznosti na Váš interiér a typ domu, či bytu. Dnešní kuchyňě jsou z velké části obytné, to znamená že plynule přechází v obývací část bytu, je třeba volit provedení kuchyně ve stejném duchu jako vybavení obývací části. Dokážeme vám nabídnout designovně jednotný kuchyňský a bytový nábytek v široké škále materiálů s efektními sjednocujícími prvky, ve spoustě barevných řešení a různých tvarově zajímavých variantách. Můžeme vám nabídnout jednotné provedení jídelního a konferečního stolu, lze sjednotit potahové materiály  židlí, sedací soupravy a dalších čalouněných prvků. Možností jak prostor ucelit je celá řada, důležité je pro každý daný prostor vybrat ty správné sjednocující prvky.

Těšíme se na spoluvytváření Vašeho nového domova

 

 


Kontaktní formulář
Prodejna nábytku Pardubice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa J. Potůčka 290, 530 09 Pardubice
Telefon +420 777 630 913
Email pardubice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 18:00
So: 9:00 - 15:00
Ne: zavřeno

Více o prodejně
Prodejna nábytku Holice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa nám. TGM 2, 534 01 Holice
Telefon +420 602 660 225
Email holice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Více o prodejně