Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Vybavení kanceláří, domácí pracovny nebo vybavení ordinace, to vše znamená dobře vyřešit naše pracovní prostředí. Aby se vám pracovalo dobře nestačí pouze pohodlná pracovní židle, nebo kancelářské křeslo, mazi kancelářský nábytek také patří dostatečně velký a přehledný psací stůl, jehož nedílnou součástí je většinou pojízdný kontejner. Až budete pořizovat kancelářský nábytek, myslete na dostatek úložného prostoru, řešte kancelářské skříně s ohledem na typ provozu v dané kanceláři. Skříně s dveřmi volíme tam kde potřebujeme aby kancelář působila uklizeně, naopak policové skříně, otevřené skřínky, závěsné poličky volíme tam kde je vysoké pracovní tempo a otevírání dveří nás bude zdržovat. Na psací stoly lze volit různé stolové nástavby, stoly mezi sebou mohou být oddělené dělící stěnou.

Jak vybírat správný kancelářský nábytek

Důležité je aby kancelářský nábytek odpovídal účelu a provozu kanceláře. Musí se specifikovat pro koho je pracoviště určeno. Jiný kancelářský nábytek bude v účtárně, jiné bude u vybavení managementu, existují kancelářské řady nábytku pro nižší management, kancelářký nábytek pro vyšší management, kancelářský nábytek pro zasedačky, luxusní kancelářské řady nábytku kde najdeme dýhovaný kancelářský nábytek, kancelářský nábytek s lakovanými dveřmi, stylový kancelářský nábytek, kde je velký zájem o kanceláře v anglickém stylu.

V každe kanceláři se řeší sezení, zdravé sezení vám může poskytnout kancelářská židle, kancelářské křeslo, kde se nabízí moderní kancelářská křesla s chromem, ale také kožená kancekářská křesla se dřevem. K různým modelům kancelářských židlí a kancelářských křesel jsou jednací židle, tzn. Že jednací židle s pohupem, jednací židle s chromem, textilní jednací židle, nebo jednací židle se dřevěnou podnoží. Do zasedacích místností nabízíme jednací židle které lze spojit do řad, jednací židle s odklopnými stolky, jednací židle stohovatelné, která lze doplnit i skládacími stoly. Skládací stoly lze následní stohovat což lze v kombinaci se stohovatelnými židlemi dobře využít v multifunčních sálech.

Nábytek do ordinace nutno citlivě volit dle typu ordinace. Nábytek do ordinace se volí ve světlých tónech, musí splńovat hygienické parametry. Tento nábytek se často doplńuje deskami z umělého kamene. Židle do ordinace volíme opět v omyvatelných mateirálech, nabízíme vyšetřovací židle, vyšetřovací lehátka, židle do čekáren, lavice do čekáren, nabízíme 2 místné lavice, 3 místné lavice, 4 místné lavice, 5 místné lavice, lavice s plastovými sedáky, lavice s překližovými sedáky, lavice s časlouněnými sedáky

Kancelářký nábytek - Křesla pro 24 hodinový provoz

Na určité pracoviště patří např. Křesla pro 24 hodinový provoz, tyto křesla jsou koncipována tak že vydrží vyšší zátěž a garantují zdravé douhodobé sezení. Další kategorií v sekci kancelářský nábytek jsou pracovní židle do provozů. Pracovní židle, jsou to židle dobře hygienicky udržovatelné, oddolné židle na vysokou žátěž. Najdeme mezi nimi překližkové židle s opěradlem nebo otočné židle bez opěradla.


Kontaktní formulář
Prodejna nábytku Pardubice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa J. Potůčka 290, 530 09 Pardubice
Telefon +420 777 630 913
Email pardubice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 18:00
So: 9:00 - 15:00
Ne: zavřeno

Více o prodejně
Prodejna nábytku Holice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa nám. TGM 2, 534 01 Holice
Telefon +420 602 660 225
Email holice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Více o prodejně