O společnosti

O společnosti

Historie

Firma M-byt působí na našem trhu od r. 1990 a od svého počátku je zaměřena na prodej nábytku, bytových doplňků a vybavení interiérů. Hlavním cílem společnosti je plnit a věříme, že úspěšně, představy svých zákazníků o pěkném, vkusném a pohodlném bydlení.

Tvorba našich interiérů se odvíjí v duchu racionality, elegance, avantgardního designu a funkcionality. Tyto hlavní hodnoty, se snažíme poskytnout svým zákazníkům. Proto neustále hledáme nové a modernější výrobky v rámci celé Evropy a uvádíme je na náš trh v souladu s posledními trendy v oblasti bydlení a tvorby interiérů. Dobré výsledky nám přináší i dlouholetá spolupráce s předními výrobci nábytku a doplňků v Itálii, Německu, Finsku i Slovensku. Tento sortiment je samozřejmě doplňován kvalitními výrobky tuzemských firem.

Na adrese sídla firmy již více než 10 let najdete Dům nábytku s kuchyňským studiem a oddělenou část věnovanou pouze studiu zdravenému spaní. Výstavní plocha této prodejny nám umožňuje představit Vám široký sortiment v "živém provedení". Najdete zde široký výběr kvalitního značkového nábytku s možností přímého nákupu. Velký důraz je kladen na kvalitní obsluhující personál, který Vám ochotně vysvětlí přednosti a funkce nabízeného sortimentu, poradí Vám s volbou vhodného kusu pro Váš interiér nebo se Vám může věnovat náš bytový architekt, ten Vám pomůže najít nejvhodnější řešení vašeho interiéru jako celku a pomůže se vám s volbou veškerých materiálů a barev a celkového uspořádání.

Další samozřejmostí, kterou Vám můžeme nabídnout je doprava a odborná montáž, která je prováděna vlastními zaměstnanci, což nám umožňuje maximální kontrolu nad kvalitou prováděných prací.


Kontaktní formulář
Prodejna nábytku Pardubice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa J. Potůčka 290, 530 09 Pardubice
Telefon +420 777 630 913
Email pardubice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 19:00
So: 9:00 - 15:00
Ne: zavřeno

Více o prodejně
Prodejna nábytku Holice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa nám. TGM 2, 534 01 Holice
Telefon +420 602 660 225
Email holice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 17:30
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Více o prodejně