Prodejna nábytku Pardubice

Prodejna nábytku Pardubice

Prodejna nábytku M-byt Pardubice je tu s Vámi již více než 25 let. Jsme jednou z největších prodejen nábytku, které nejsou součástí řetězců.Za tuto dobu naší působnosti máme více než 100 000 spokojených zákazníků, tisíce realizovaných interiérů.

V showroomu prodejny nábytku v Pardubicích o velikosti 1700m2 se seznámíte s průřezem celého sortimentu. V kamenném obchodě si osaháte a vyzkoušíte luxusní sedací soupravy, rozkládací pohovky, křesla, dětské pokoje, rostoucí nábytek pro děti,kancelářský nábytek, velký výběr kancelářských židlí, zdravotní matrace, masivní postele, vestavné skříně ale zároveň i kuchyňské studio, jídelní židle a jídelní stoly.

Na prodejně nábytku v Pardubicích, zároveň najdete interiérové studio, kde se Vám budou věnovat naši bytoví architekti, na základě Vašich požadavků Vám připraví prostorové řešení, 3D vizualizace Vašeho interiéru, technické výkresy na atypický nábytek a následně Vás provedou celkovou realizací.

Naší silnou stránkou je team zkušených a proškolených zaměstnanců, kteří jsou tu pro Vás aby Vám poradili a pomohli se správným výběrem nábytku a bytových doplňků právě do Vašeho interiéru.

Prodejna nábytku Pardubice - další služby

Abychom pro Vás zákazníky měli dokonalý servis, zajišťujeme jak dopravu nábytku jeho vynášku a montáž . Zároveň Vám můžeme zajistit demontáž a likvidaci starého nábytku. Můžete si u nás objednat pouze montáž Vašeho vlastního nábytku. Pokud máte zájem o nákup nábytku na splátky prostředkujeme Vám ho na přímo na prodejně prostřednictvím společnosti Essox.

Možnost parkování přímo před prodejnou

Virtuální prohlídka prodejny v Pardubicích


Kontaktní formulář
Prodejna nábytku Pardubice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa J. Potůčka 290, 530 09 Pardubice
Telefon +420 777 630 913
Email pardubice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 18:00
So: 9:00 - 15:00
Ne: zavřeno

Více o prodejně
Prodejna nábytku Holice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa nám. TGM 2, 534 01 Holice
Telefon +420 602 660 225
Email holice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Více o prodejně