Bytový nábytek - Pardubice

Bytový nábytek - Pardubice

Naše společnost nabízí jak bytový nábytek, nábytek do kanceláře současně nabízíme stoly a židle do restaurací, hotelů, nabízíme zároveň výrobu atypického nábytku na míru. Najdete u nás nabídku vestavných skříní. Aby vybavení interiéru splňovalo veškeré představy zákazníka můžeme nabídnout návrhy interiérů.

Bytový nábytek obsahuje kompletní vybavení bytu.

Bytový nábytek - kuchyně

Kuchyň dnes patří k základnímu vybavení každého bytu, trendem v kuchyni bývá propojení s obývacím pokojem tak aby současná kuchařka nebyla odtržena od dění rodiny. Kuchyňské linky jsou dnes řešeny individuelně pro každého zákazníka. Zajímavé řešení kuchyně je pak chloubou celého bytu. Kuchyňské linky z masivu, nebo lesklé kuchyně, kuchyně v pastelových barvách to vše je dnes trendy. Můžete použít propojení kuchyně s barovým pultem nebo jídelním stolem a rovněž s obývacím pokojem. Do svých kuchyní u nás najdete širokou škálu jídelních židlí ať hledáte jídelní židle ze dřeva nebo moderní jídelní židle s kovovou podnoží nebo dnes velmi populární plastové židle.

Bytový nábytek - obývací pokoj

Nábytek do obývacího pokoje. Nabízíme širokou škálu sedacích souprav a to sedací soupravy rohové, sedací soupravy rozkládací, sedací soupravy moderní ale i sedací soupravy klasické. Vyberete si sedací soupravy kožené i textilní. Do obývacího pokoje nabízíme sektorový nábytek ale i obývací stěny v různém provedení. Leské obývací stěny v kombinaci se dřevem, sestavy z masivu. Volit můžete z typového nábytku nebo lze vytvořit sestavu přímo na míru.

Bytový nábytek - ložnice

Ložnicový nábytek který nabízíme je velmi rozmanitý a pestrý. Od skříní do ložnice, přes postele z masivu postele z lamina, čalouněné postele, můžete vybírat postele s úložným prostorem, nebo designové postele. V současné době se nabízíme americké postele, které jsou oblíbené pro svoji výšku a komfort spaní. K postelím se nabízí noční stolky, komody, do vašich ložnic nabízíme i toaletní stolky, taburetky a různé doplňky. Současným trendem jsou vestavné skříně, které se tvoří přímo na daný rozměr a výhodou je že si volíte vlastní vnitřní uspořádání skříně. Do ložnic se dnes vrací toaletní stolky a novým trendem v našich ložnicích jsou i malé pracovní stolky.

Bytový nábytek - dětské pokoje

Dětské pokoje, najdete u nás spoustu sektorových dětských pokojů, nabízíme též dětské pokoje z masivu. Pro ty nejmenší lze ladit pokojíček do romantického stylu pro dívky nebo třeba pro kluky vytvoříme pokoj pro správné námořníky nebo závodníky auto Pro zdravé sezení pro děti máme připravenou řadu rostoucích stolů a rostoucích židlí. Pro ty větší se nabízí rada studentských pokojů.

Bytový nábytek - domácí pracovna

Domácí pracovna je prostor který velmi často bývá součástí společného prostoru s obývacím pokojem. Pro Váš home office vám nabídneme širokou škálu pracovních stolů, pracovních židlí. Sektorové řady které máme v nabídce poslouží jak pro obývací část, tak i pro pracovní kout ve vašem bytě.

Vstupní hala, předsíň nebo šatna jsou prostory pro které máme připravené jak vestavné skříně tak předsíňové stěny, odkládací stěny, závěsné police, výklopné botníky, zrcadla a hlavně spoustu vkusných doplňků které doladí každý interiér.

Zahradní nábytek

Navrhneme Vám zahradní nábytek jak na Vaši terasu či zahradu tak i minimalistické sezení na balkón

Nebytové interiéry

Vybavujeme kancelářské prostory najdete u nás kancelářský nábytek ve všech kategoriích od základní po manažerské kanceláře, širokou škálu kancelářských židlí, manažerských křesel, jednacích židlí. Nabízíme vybavení pro školy, vybavení ordinací, vybavení pro domy pro seniory. Vybavení restaurací a penzionů je další část které se věnujeme. Máme nabídku restauračních židlí a restauračních stolu ať již do interiéru nebo vybavení pro letní zahrádky. Součástí těchto zařízení často bývá i wellness kam patří lehátka z umělého ratanu nebo dřevěná lehátka různých tvarů, odkládací stolky a vše co Vám může zpříjemnit odpočinek

Kontaktujte naše architekty na www.reseniinterieru.cz


Kontaktní formulář
Prodejna nábytku Pardubice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa J. Potůčka 290, 530 09 Pardubice
Telefon +420 777 630 913
Email pardubice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 19:00
So: 9:00 - 15:00
Ne: zavřeno

Více o prodejně
Prodejna nábytku Holice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa nám. TGM 2, 534 01 Holice
Telefon +420 602 660 225
Email holice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 17:30
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Více o prodejně