Sedací soupravy

Sedací soupravy

Sedací soupravy - obecné informace

Sedací soupravy jsou v dnešní době velice širokým pojmem, sedací soupravy se dnes nabízí v různých modulových řadách, dají se skládat podle vašich prostorových možností, dají se doplňovat o různé funkce a to nejen možnost rozkladu, ale také o různé typy polohování, přídavních opěrek hlavy, loketníků, nebo doplňky typu polštářů, či taburetů.

Kožené sedací soupravy

Velice oblíbené jsou kožené sedací soupravy. Při volbě kožené sedací soupravy, dbáme především o kvalitu nabízené kůže, tento moment je rozhodující pro životnost sedací soupravy, nenechte se zlákat velice příznivou cenou, kvalitní kůže má svoji hodnotu a cenu. Dalším důležitým momentem, pokud jsme se rozhodli pro koženou sedací soupravu je i následná péče, kterou musíte kůži věnovat, není to nic složitého, ale minimálně jednou ročně je třeba kůži vyčistit a ošetřit krémem tak aby nám zůstala vláčná a nepraskala. Neméně důležitá je výplň sedací soupravy a její kostra, které při vlastním výběru nevidíme, ale je nutné se na toto informovat.

Kvalitní sedací soupravy

Věříme, že si z naší nabídky sedacích souprav vyberete právě tu která bude splňovat vaše estetické, fukční a prostorové požadavky a  my vám ručíme za to, že vámi vybraný výrobek bude dodán v odpovídající kvalitě. Rádi vám poskytneme veškeré informace k Vámi vybraným produktům


Kontaktní formulář
Prodejna nábytku Pardubice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa J. Potůčka 290, 530 09 Pardubice
Telefon +420 777 630 913
Email pardubice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 18:00
So: 9:00 - 15:00
Ne: zavřeno

Více o prodejně
Prodejna nábytku Holice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa nám. TGM 2, 534 01 Holice
Telefon +420 602 660 225
Email holice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Více o prodejně