Měření matrací

Měření matrací

Zaregistrujte se a zúčastněte se zdarma měření matrací

Toužíte po plnohodnotném, klidném spánku? Srdečně vás zveme na nejbližší měření matrací v M-bytu. Těšit se můžete na měření vhodnosti matrace dekou X-SENSOR skládající se z 2.400 tlakových senzorů. Zobrazíme vám "mapu" přenosu tlaku uživatele na matraci a pomůžeme vybrat tu nejvhodnější pro vás. Chci měření matrace zdarma.

Nákup matrace naslepo je vždy riziko. Proč tedy nevyužít moderní měřící a zobrazovací techniky k tomu, abyste tato rizika spojená se špatným výběrem matrace minimalizovali či zcela eliminovali. Abyste si byli zcela jistí, že vás při dlouhodobém užívání nebude nikde nic tlačit, buď musíte na matraci delší dobu spát, nebo jednoduše přijďte k nám a my vám s výběrem pomůžeme.

Rovnoměrněji rozložený tlak znamená lepší přizpůsobivost matrace. Každý člověk je jedinečný i svou stavbou těla. Díky velkému množství tlakových sensorů bude vyhodnocení přesné a pro každou osobu tedy bude dosaženo zcela unikátního výsledku. Absolvováním měření proto získáte jistotu, že vybraná matrace bude pro vás ta nejvhodnější.

Xsensor

Jak to u nás funguje a kolik času budete potřebovat?

  • Po příchodu se vás ujme specialista, který vám pomůže nejen s výběrem nejvhodnější matrace, ale provede s vámi celé měření. Pokud máte matraci podle vlastního pocitu či potřeb vytipovanou již z dřívějška, provede se měření na Vámi vybraných matracích
  • Průměrná délka měření je cca 30 min. při odzkoušení např. 4 typů matrací, ale maximální délka není omezena. Pokud nemáte absolutně žádnou představu o tom, jaká matrace by se vám líbila, můžete si vyhradit 60min. i více. V tomto případě bychom vás požádali o rezervaci termínu, aby se mohl specialista věnovat pouze vám a vy jste si mohli vše v klidu, beze spěchu vyzkoušet.
  • X-sensor je speciální podložkou s více jak dvěma tisíci senzory, které měří tlaky na matraci. Tuto podložku umístíme na vámi vybranou matraci a vy si na ní pohodlně lehnete, jako to děláte běžně každou noc. Měření probíhá v polohách, ve kterých běžně spáváte. Pokud spíte na zádech, boku či stabilizované poloze, vše se dá na podložce oměřit a poté na počítači zobrazit.
  • Výsledek ihned uvidíte v barevné škále a tak jednoduše zjistíte, které matraci se vyhnout a nebo naopak, která je pro vás vhodná.

Rezervujte si termín měření matrací zdarma

Pardubice

Nejbližší termín: 24.08.2022
J. Potůčka 290, Pardubice (mapa)

Holice

Nejbližší termín: 31.08.2022
T. G. Masaryka 2, 534 01 Holice (mapa)

Otázky a odpovědi

Měření matrací je čistě poradenskou službou. Nezavazujete se k žádné objednávce, a jako služba je vždy zcela zdarma! Nezáleží na tom, zda nakoupíte či nikoliv nebo kolik času u nás strávíte. Podstatné je, aby vám měření přineslo užitek a abyste si ho užili. Vyškolený personál tu je pro vás.
Měření bude provádět zkušený pracovník společnosti MATERASSO a rád vám navíc zodpoví vaše otázky ohledně zdravého spánku. Konzultovat můžete kromě samotného měření i výběr matrace nebo roštů.
Přístrojem změříme podepření uživatele matrací, nejvyšší tlak přenášený do matrace, nejnižší tlak přenášený do matrace.
Ničemu to nevadí, dokonce je to zcela běžná situace. To je další z benefitů této služby. Nikdo se nemusí tomu druhému přizpůsobovat, protože si každý vybere matraci která je vhodná právě pro něho. Výšku matrací vám necháme upravit ve výrobě.
Měření matrací provádíme na obchodě v Pardubicích, nebo Holicích. Vyberte si místo které vám nejlépe vyhovuje a informujte se o přesném termínu konání akce.
Prodejna nábytku Pardubice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa J. Potůčka 290, 530 09 Pardubice
Telefon +420 777 630 913
Email pardubice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 19:00
So: 9:00 - 15:00
Ne: 10:00 - 16:00

Více o prodejně
Prodejna nábytku Holice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa nám. TGM 2, 534 01 Holice
Telefon +420 602 660 225
Email holice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 17:30
So: 9:00 - 12:00
Ne: zavřeno

Více o prodejně