Měření matrací

Měření matrací

Zaregistrujte se a zúčastněte se zdarma měření matrací

Toužíte po plnohodnotném, klidném spánku? Srdečně vás zveme na nejbližší měření matrací v M-bytu. Těšit se můžete na měření vhodnosti matrace dekou X-SENSOR skládající se z 2.400 tlakových senzorů. Zobrazíme vám "mapu" přenosu tlaku uživatele na matraci a pomůžeme vybrat tu nejvhodnější pro vás.

Chci měření matrace zdarma

Nákup matrace naslepo je vždy riziko. Proč tedy nevyužít moderní měřící a zobrazovací techniky k tomu, abyste tato rizika spojená se špatným výběrem matrace minimalizovali či zcela eliminovali. Abyste si byli zcela jistí, že vás při dlouhodobém užívání nebude nikde nic tlačit, buď musíte na matraci delší dobu spát, nebo jednoduše přijďte k nám a my vám s výběrem pomůžeme.

Rovnoměrněji rozložený tlak znamená lepší přizpůsobivost matrace. Každý člověk je jedinečný i svou stavbou těla. Díky velkému množství tlakových sensorů bude vyhodnocení přesné a pro každou osobu tedy bude dosaženo zcela unikátního výsledku. Absolvováním měření proto získáte jistotu, že vybraná matrace bude pro vás ta nejvhodnější.

Xsensor

Jak to u nás funguje a kolik času budete potřebovat?

  • Po příchodu se vás ujme specialista, který vám pomůže nejen s výběrem nejvhodnější matrace, ale provede s vámi celé měření. Pokud máte matraci podle vlastního pocitu či potřeb vytipovanou již z dřívějška, provede se měření na Vámi vybraných matracích
  • Průměrná délka měření je cca 30 min. při odzkoušení např. 4 typů matrací, ale maximální délka není omezena. Pokud nemáte absolutně žádnou představu o tom, jaká matrace by se vám líbila, můžete si vyhradit 60min. i více. V tomto případě bychom vás požádali o rezervaci termínu, aby se mohl specialista věnovat pouze vám a vy jste si mohli vše v klidu, beze spěchu vyzkoušet.
  • X-sensor je speciální podložkou s více jak dvěma tisíci senzory, které měří tlaky na matraci. Tuto podložku umístíme na vámi vybranou matraci a vy si na ní pohodlně lehnete, jako to děláte běžně každou noc. Měření probíhá v polohách, ve kterých běžně spáváte. Pokud spíte na zádech, boku či stabilizované poloze, vše se dá na podložce oměřit a poté na počítači zobrazit.
  • Výsledek ihned uvidíte v barevné škále a tak jednoduše zjistíte, které matraci se vyhnout a nebo naopak, která je pro vás vhodná.

Jak přesně měření matrací probíhá?

Jak vybrat matraci a nelitovat výběru

Vybrat správnou matraci, aniž byste si ji sami vyzkoušeli, je přinejmenším problematické a podstupujete riziko, že se vám po nějaké době používání nemusí ležet pohodlně. A právě proto již dlouhá léta nabízíme službu, která tato rizika minimalizuje či zcela eliminuje. Pořídit novou postel je jedna věc, ale koupit matraci, na níž budete dobře usínat a budit se odpočatí a plní energie, je věc druhá. Měření matrací podložkou X-sensor vám pomůže najít matraci přesně pro vás. Díky ní změříme tlaky na matraci, které při běžné návštěvě obchodu či zapůjčení matrace nemáte šanci odhalit, ale které by vám při dlouhodobém každodenním užívání mohly znepříjemnit spánek nebo dokonce způsobovat bolest.

image
image

Pokud přemýšlíte, jak se na měření připravit, je to prosté. Jednoduše přijďte v tom, co je vám pohodlné, byť by to měly být tepláky či oblíbené vytahané tričko. Před samotným měřením si můžete sami projít obchod a vyzkoušet si, které matrace by vám vyhovovaly a nebo se nám rovnou svěřit do péče. Poležíte si na různých typech matrací: měkké/tvrdé, pěnové/pružinové/ortopedické. Pokud zjistíte, že se na některé z nich cítíte dobře a zároveň vám měření potvrdí rovnoměrné rozložení tlaku na matraci pod celým vaším tělem, máte vyhráno! A pokud ne? Nic se neděje! Uděláte si u nás pěkný den, dáte si dobrou kávu.

image
image
image

V případě že najdete tu pravou matraci a budete chtít zvládnout vše během jedné návštěvy, jsme na to připraveni. Vybrat, oměřit a koupit matraci zvládnete během jedné hodinky a nebo i dvou pokud vám u nás bude dobře :-) Koupě matrace tradiční cestou tj. návštěvou kamenného obchodu je doposud nepřekonaným způsobem jak se nespálit. Většinu matrací zakoupených v M-bytu jsme schopni nechat vyrobit v jakýkoliv rozměrech, vakuově je zabalit pro bezpečnou přepravu nebo na ně nabídnout volitelný potah.

image
image

K nákupu matrací nyní dárek zdarma

Využijte akční nabídky a zarezervujte si nejbližší termín. Pokud si na měření matrací vyberete zboží v hodnotě nad 10.000Kč, získáte zdarma anatomický polštář.

Rezervujte si termín měření matrací zdarma

Pardubice

Nejbližší termín: 25.06.2024
J. Potůčka 290, Pardubice (mapa)

Holice

Nejbližší termín: 27.06.2024
T. G. Masaryka 2, 534 01 Holice (mapa)

Měření matrací je čistě poradenskou službou. Nezavazujete se k žádné objednávce, a jako služba je vždy zcela zdarma! Nezáleží na tom, zda nakoupíte či nikoliv nebo kolik času u nás strávíte. Podstatné je, aby vám měření přineslo užitek a abyste si ho užili. Vyškolený personál tu je pro vás.
Měření bude provádět zkušený pracovník společnosti MATERASSO a rád vám navíc zodpoví vaše otázky ohledně zdravého spánku. Konzultovat můžete kromě samotného měření i výběr matrace nebo roštů.
Přístrojem změříme podepření uživatele matrací, nejvyšší tlak přenášený do matrace, nejnižší tlak přenášený do matrace.
Ničemu to nevadí, dokonce je to zcela běžná situace. To je další z benefitů této služby. Nikdo se nemusí tomu druhému přizpůsobovat, protože si každý vybere matraci která je vhodná právě pro něho. Výšku matrací vám necháme upravit ve výrobě.
Měření matrací provádíme na obchodě v Pardubicích, nebo Holicích. Vyberte si místo které vám nejlépe vyhovuje a informujte se o přesném termínu konání akce.

Můžete vyzkoušet až 40 růných matrací na 30 vystavených postelích

Aktuálně nejoblíbenější matrace

Matrace značky Materasso jsou držitelem těchto certifikací

image

SIMALFA – zdravotně nezávadné lepidlo ze Švýcarska. Zdravé spaní je prioritou. Proto byl při výrobě matrací pečlivě zvážen každý detail s dopadem na naše zdraví. Jedním z nejproblematičtějších materiálů při výrobě matrací jsou bezpochyby lepidla. Běžně používaná lepidla na bázi rozpouštědel ze sebe uvolňují různé těkavé látky. Tyto chemikálie prokazatelně dráždí sliznice dýchacích cest, pokožku, popřípadě i trávicí trakt. Významný je i jejich vliv na centrální nervový systém a krvetvorbu. Firma Materasso pracuje s revolučním, patentem chráněným, přírodním švýcarským lepidlem SIMALFA. Toto lepidlo je naprosto ekologické a splňuje i ty nejpřísnější normy zdravotní nezávadnosti. Lepidlo SIMALFA je certifikované německým Hohenstein institute a má certifikát ECO-PASSPORT potvrzující, že tento produkt neobsahuje žádné škodlivé substance. Toto lepidlo jako jedno z mála splňuje podmínky certifikátu OEKO-TEX standard 100 – třídy I – což je nejpřísnější norma. Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata. Toto lepidlo je na vodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z tohoto lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlům vypařujících se u standardních lepidel. Je to jeden z dalších důkazů že ekologie výroby, kvalita a zdravotní nezávadnost výrobků je pro Materasso absolutní prioritou.

image

Státní ústav pro kontrolu léčiv. Mnohé z matrací firmy Materasso jsou zařazené Státním ústavem pro kontrolu léčiv ŠUKL do seznamu evidovaných zdravotních pomůcek.

image

Certifikát č. 08 0403 T/ITC/a: certifikát vydaný Certifikačním orgánem pro výrobky Institut pro testování a certifikaci, a. s. (ITC) se sídlem ve Zlíně (ČR), potvrzuje, že matrace Prezident kokos, Sultán hydrolatex plus, Sultán latex, Premier termopur, SOYACELL, Prezident royal, Viscogreen, Natur biogreen, Admirál bio hydrolatex, Admirál bio-ex latex, splňují základní požadavky Směrnice Rady č. 93/42 / EHS ze dne 14. června o zdravotnických pomůckách a příslušných evropských harmonizovaných norem.

image

FSC® CERTIFIKÁT Certifikace FSC® je důvěryhodný systém sledování a garance původu materiálu. Certifikované společnosti tak mohou prokázat, že jejich výrobky pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. A přesně tímto certifikátem se může pyšnit i náš hlavní partner – firma Materasso.

image

Slovak Gold 2002: V červenci 2002 byl společnosti Materasso, s. r. o. jako prvnímu výrobci matrací na Slovensku udělen certifikát Cígler N ° 21/2002 za dva výrobky, a to novinku matrace Premiér bio luxus a matrace Adamíra bio-ex latex excellent.

Testy a zkoušky na vyráběné matrace: Materiály používané na výrobu matrací jsou dodávány od vybraných výrobců z Čech, Rakouska, Německa, Itálie a Slovenska. Jednotlivé materiály používané na výrobu matrací byly testovány z hlediska: hygienicko-toxikologického v Ústavu preventivní a klinické medicíny v Bratislavě, Chemického obsahu formaldehydu, lehkých kovů a pH vodního výluhu ve zkušební laboratoři VÚTCH - CHEMITEX v Žilině.Kontaktní formulář
Prodejna nábytku Pardubice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa J. Potůčka 290, 530 09 Pardubice
Telefon +420 777 630 913
Email pardubice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 19:00
So: 9:00 - 15:00
Ne: zavřeno

Více o prodejně
Prodejna nábytku Holice Děláme Vám radost již od roku 1990!
Adresa nám. TGM 2, 534 01 Holice
Telefon +420 602 660 225
Email holice@m-byt.com
Otevírací doba Po-Pá: 8:30 - 17:30
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Více o prodejně