Obývací pokoje - základní informace

Obývací pokoje jsou místem, kde trávíme volný čas, prostor, kde prožíváme příjmné chvíle se svoji rodinou či přáteli, místo, které mluví o nás, o našem soukromí, prostor, který dýchá atmosférou domova toho co si odnášíme v srdci pokud domov opouštíme, místo kam se chceme vracet. Proto musíme především vytvořit teplý, útulný prostor, dovoleno je vše ale předměty a barvy, které použijeme musí mít návaznost, musí se navzájem propojit v jeden celek.

Nábytek pro obývací pokoje

V dnešní době jsou pro obývací pokoje v nabídce stovky typů obývacích stěn, televizních stolků, různých solitérů, vítrín, komod. Dnešní obývací pokoje jsou především různé řady nábytkových sestav, u kterých lze volit barevné kombinace a vybírat si z modulové řady prvků.Pokud nám náš byt umožňuje možnost úložných prostorů mimo obývací pokoj, volte tento vzdušný, doba obývacích stěn které zaplnily hlavní stěnu pokoje od podlahy po strop je pryč. Nyní dáváme přednost volnému vzdušnému prostoru, světlým barvám. Velice efektní prvky jsou různé tapety a barevně odlišná výmalba pokoje. Velice často dnes řešíme obývací pokoje společně s kuchyní nebo kuchyňským koutem, I tady se nabízí řada řešení. Stejné nábytkové řady lze použít jako kuchyňský i obývací nábytek, čímž celý prostor sjednotíme a propojíme.

3D návrh - obývací pokoje

K nabízeným nábytkovým řadám, vám rádi sdělíme veškeré informace a jsme připravení vám dle zadaných propozic připravit 3D návrh řešení vašeho obývacího pokoje.

Obývací pokoje - AKCE
> ukázat nabídku
Farmářský nábytek
> ukázat nabídku
Sektorové programy
> ukázat nabídku
Obývací stěny
Obývací stěny jsou dominantou obývacích pokojů > ukázat nabídku
Stolky konfereční skleněné
Stolky vhodné nejen do obývacích, ale i přijímacích pokojů > ukázat nabídku
Stolky konferenční dřevěné
> ukázat nabídku
Stolky konferenční lakované
> ukázat nabídku
Televizní stolky, stěny
Elegantně doplní Váš obývací pokoj > ukázat nabídku
Psací stoly
> ukázat nabídku