Kuchyňské linky - Moderní kuchyně

Účelnost, elegance, avantgardní desing, funkcionalita a moderní materiály skloubené v útulný celek to jsou hlavní cíle které si klademe při tvorbě kuchyní. Nabídka modelových řad kuchyní, které také obsahují kuchyňské linky, je nesmírně široká, od klasických modelů rustikálního stylu přes střízlivé jednoduché linie až po nejmodernější designové řady v pestré škále barev doplněné o prvky z nerezu a hliníku.
Naše spolupráce s renomovaným italským výrobcem kuchyní LUBE nám umožňuje nabídnout Vám bez prodlení to, co se objeví na špici evropského trhu s kuchyněmi. V souladu s posledním vývojem vám nabídneme bohatou škálu zařízení a doplňků, které zvyšují uživatelskou hodnotu výrobku či kuchyňské linky. Pro příznivce tuzemským firem vám můžeme nabídnou ucelený program českého výrobce kuchyní NADOP, který patří v dnešní době ke špičkovým výrobcům kuchyňského a bytového nábytku v České republice. V neposlední řadě náme v nabídce kompletní produkci slovenského výrobce, který se zaměřuje na kuchyně a kuchyňské linky DECODOM.

Když začnete o své kuchyni přemýšlet uvolněte uzdu své fantazii, dovoleno je téměř vše. Přesto základním cílem  zůstává, nejen estetická, ale u kuchyní především, funkční stránka dispozičního řešení. Jak tedy začít? Zkuste to právě u nás. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem a stovkám již realizovaných projektů si troufám tvrdit, že jsme schopni Vám poradit a navrhnout Vaši kuchyň právě tak aby na konci vznikla kuchyň Vašich snů a představ. Vaši kuchyň s Vámi budeme řešit jako celek v návaznosti na Váš interiér a typ domu, či bytu. Dnešní kuchyńě jsou z velké části obytné, to znamená že plynule přechází v obývací část bytu, je třeba volit provedení kuchyně ve stejném duchu jako vybavení obývací části. Dokážeme vám nabídnout designovně jednotný kuchyňský a bytový nábytek v široké škále materiálů s efektními sjednocujícími prvky, ve spoustě barevných řešení a různých tvarově zajímavých variantách. Můžeme vám nabídnout jednotné provedení jídelního a konferečního stolu, lze sjednotit potahové materiály  židlí, sedací soupravy a dalších čalouněných prvků. Možností jak prostor ucelit je celá řada, důležíté je pro každý daný prostor vybrat ty správné sjednocující prvky.

Těšíme se na spoluvytváření Vašeho nového domova

 

 

Italské kuchyně LUBE - CLASSICHE
Klasické kuchyňské linky > ukázat nabídku
Italské kuchyně LUBE - MODERNE
Moderní kuchyňské linky > ukázat nabídku
Italské kuchyně CREO
Ekonomické italské kuchyně > ukázat nabídku
Slovenské kuchyně DECODOM
Komplexní, funkční a hlavně propracovaný sektorový nábytek > ukázat nabídku
Kuchyňké linky Nadop
Krásné a originální kuchyňské linky > ukázat nabídku