Bytový nábytek - Pardubice

Naše společnost nabízí jak bytový nábytek, nábytek do kanceláře současně nabízíme stoly a židle do restaurací, hotelů, nabízíme zároveň výrobu atypického nábytku na míru. Najdete u nás nabídku vestavných skříní. Aby vybavení interiéru splňovalo veškeré představy zákazníka můžeme nabídnout návrhy interiérů.
Bytový nábytek obsahuje kompletní vybavení bytu.

Bytový nábytek - kuchyně

Kuchyň dnes patří k základnímu vybavení každého bytu, trendem v kuchyni bývá propojení s obývacím pokojem tak aby současná kuchařka nebyla odtržena od dění rodiny. Kuchyňské linky jsou dnes řešeny individuelně pro každého zákazníka. Zajímavé řešení kuchyně je pak chloubou celého bytu. Kuchyňské linky z masivu, nebo leské kuchyně, kuchyně v pastelových barvách to vše je dnes trendy. Můžete použít propojení kuchyně s barovým pultem nebo jídelním stolem. Do svých kuchyní u nás najdete širokou škálu jídelních židlí ať hledáte jídelní židle ze dřeva nebo moderní jídelní židle s kovovou nohou nebo dnes velmi populární plastové židle.

Bytový nábytek - obývací pokoj

Nábytek do obývacího pokoje. Nabízíme širokou škálu sedacích souprav a to sedací soupravy rohové, sedací soupravy rozkládací, sedací soupravy moderní ale i sedací soupravy klasické. Vyberete si sedací soupravy kožené i textilní. Do obývacího pokoje nabízíme sektorový nábytek ale i obývací stěny v různém provedení. Leské obývací stěny v kombinaci se dřevem, sestavy z masivu.

Bytový nábytek - ložnice

Ložnicový nábytek který nabízíme je velmi rozmanitý a pestrý. Od skříní do ložnice, přes postele z masivu postele z lamina, čalouněné postele, můžete vybírat postele s úložným prostorem, nebo designové postele. V současné době se nabízíme americké postele, které jsou oblíbené pro svoji výšku a konfort spaní. K postelím se nabízí noční stolky, komody, do vašich ložnic nabízíme i toaletní stolky, taburetky a různé doplňky.

Bytový nábytek - Dětské pokoje

Dětské pokoje, najdete u nás spoustu sektorových dětských pokojů, nabízíme též dětské pokoje z masivu. Pro zdravé sezení pro děti máme připravenou řadu rostoucích stolů a rostoucích židlí.

Bytový nábytek - domácí pracovna

Domácí pracovna je prostor který velmi často bývá součastí společného prostoru s obývacím pokojem. Pro Váš home office vám nabídneme širokou škálu pracovních stolů, pracovních židlí. Sektorové řady které máme v nabídce poslouží jak pro obývací část tak i pro pracovní kout ve vašem bytě.

Vstupní hala, předsíň nebo šatna jsou prostory pro které máme připravené jak vestavné skříně tak předsíňové stěny, odkládací stěny, závěsné police, výklopné botníky, zrcadla a hlavně spoustu vkusných doplňků které doladí každý interiér.

Bytový návytek - konkrétní kategorie

Obývací pokoje, Sedací soupravy, Ložnicový nábytek, Jídelní židle, stoly, lavice, Dětské pokoje, Kuchyňské linky, Ratanový nábytek